Řidič nákladního automobilu rozvozu zboží sk. C
RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Trhový Štěpánov, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Trhový ŠtěpánovHledáme pracovníky pro závoz podnikových prodejen a dalších zákazníků společnosti v rámci ČR (výjezdní místo Trhový Štěpánov).

Požadujeme : Řidičský průkaz skup. C, trestní bezúhonnost, zodpovědný přístup k práci, časová flexibilita, psychická a fyzická odolnost.

Nabízíme : mzdu 30.000 až 35.000 Kč (oficiálně vykázané), navíc ke mzdě : náborový příspěvek 10.000 Kč, roční odměna za plnění pracovního fondu až 20.

000 Kč, zákonné stravné 1.000 - 1.500 Kč, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zvýhodněné firemní půjčky, věrnostní bonusové prémie, mobilní telefonPrvní kontakt : e-mailem, telefonicky 8 : 00-17 : 00

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost