Windows System Administrator
SIMPLEX Czech s.r.o.
Praha, CZ
před 5 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst.

To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů.

To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Profil zaměstnavatele

Naším partnerem je stále se rozvíjející IT společnost, která se specializuje na návrh a realizaci komplexních IT projektů především pro retail zákazníky v tuzemsku i zahraničí.

Profil pozice

Na této pozici se budete implementovat navržená technologická řešení infrastruktury a cloudu, prezentovat technická řešení zákazníkovi, spolupracovat s partnery, kteří se specializují na HW, bezpečnost, BI, CRM apod.

konfigurovat , nastavovat parametry infrastruktury a podílet se na údržbě, řešit složité incidenty u klíčových zákazníků.

Z této pozice je možnost postoupit na pozici Infrastructure Architect.

Profil pracovníka

Pro tuto pozici hledáme odborníka, který má praktické zkušenosti z instalace, konfigurace, správy a optimalizace Microsoft produktů, zejména : Windows Desktop 8 & Windows Server 2008 a novější (AD, DHCP, DNS, FS, IIS, PS, WSUS, Remote Access), Office 365 / Exchange / Hybrid a virtualizační platformou hyper-V, nebo Vmware.

Vzhledem k tomu, že budete pracovat na projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky, využijete i svou aktivní znalost AJ.

Výhodou bude rovněž praktická zkušenost s některou z následujících technologií : Sharepoint / Sharepoint online, MS SQL, SAN / NAS technologiemi a komponenty, síťovými technologiemi a zabezpečením : Mikrotik / CISCO, nebo UniFi, případně zkušenosti se zálohováním v enterprise infrastruktuře ( Veeam)

Nabídka zaměstnavatele

Náš klient Vám nabízí pozici s velkou mírou autonomie a možnost získávat kvalitní pracovní zkušenosti. Z této pozice je možnost dalšího profesního postupu na pozici Infrastructure Architect, proto budete jako Jako klíčový odborník absolvovat odborná školení, díky kterým získáte všechny potřebné znalosti.

Zaměstnavatel Vás podpoří v dalším odborném rozvoji a poskytne Vám možnost pracovat až 2 dny v týdnu z domova. Finanční ohodnocení se dle předchozích zkušeností pohybuje do výše 100.

000,- CZK a možnost nástupu je po dohodě. Místo pracoviště je v Praze cca. 15 minut od stanice metra Kobylisy.

Průběh výběrového řízení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání anglické verze Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.

Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.

případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem.

O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost