Junior Programmer
Kantar Worldpanel
Praha, Czech Republic
před 13 hodinami

Příležitost i pro čerstvé absolventy!

Baví Vás programování a chtěli byste se podílet na zrodě aplikací? Pokud máte taky analytické myšlení a dokážete dobře odkomunikovat to, co je k Vaší práci nezbytné, tak jste náš člověk!

Kantar- globální skupina odborníků na reklamu, marketingovou komunikaci, média, digitální výzkum a výzkum značky, hledá do svého týmu posilu na pozici IT Programátor.

Práce programátora znamená podílet se na všech fázích zrodu aplikace -zadání, analýza, datový návrh, programování, testování.

CO BUDETE MÍT U NÁS NA STAROSTI?

Tvorba interních aplikací a webových portálů

Údržba stávajících aplikací

Tvorba klientských portálů

MĚLI BYSTE MÍT

Logické a analytické uvažování

Pasivní znalost AJ na pokročilé úrovni (schopnost porozumět manuálu), aktivní angličtina je vítána

Základní znalost PC / LAN

Znalost SQL

Znalost webový technologií (html, JavaScript, jQuery, xlm, JSON, css, )

Orientace na MS platformu (.NET core, Entity Framework, MSSQL, )

Frontendové technologie (Bootstrap, )

CO VÁM JĚŠTĚ MŮŽEME NABÍDNOUT?

Kromě možností rozvoje v práci pro jednoho z lídrů v oboru průskumu trhu, budete pracovat v kanceláři v atraktivní lokalitě centra Prahy a mít značnou flexibilitu práce plus další sociální benefity.

Pracujeme s mnoha českými a mezinárodními značkami, co nám přináší přehled o zajímavých a užitečných faktech o světě, v němž žijeme.

Rozmanitost mezinárodních projektů, na kterých pracujeme, ale i lidí, s nimiž byste spolupracovali, vám poskytnou šanci vyvíjet se nejen profesionálně, ale i osobně nepromeškejte příležitost!

Líbí se Vám naše ponuka? Pošlete Vaše CV nyní a připojte se k nám!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost