Hledáme šikovné brigádníky do GATE Plzeň Olympia
Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.
Plzeňský kraj, Plzeň
před 3 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace

Naše prodejny s oblečením jsou svěží, nadčasové a originální.

Hledáme brigádníky, kteří nám pomohou tento trend udržet a také dále zdokonalovat.

Náplň práce :

  • obsluha zákazníků na prodejně,
  • práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
  • údržba pr
  • Co od vás očekáváme

    profesionalitu, zodpovědnost, příjemné vystupování, pracovitost

    Co vám nabízíme

    Nabízíme flexibilitu

  • víme, že nemáte čas každý den,
  • víme, že škola je u Vás na prvním místě,
  • pokusíme se sladit Váš čas našim požadavkům,
  • Nabízíme zkušenosti

  • pro mnoho z Vás to bude první pracovní zkušenost,
  • vše, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme,
  • dobrý start do profesního života i v případě, že se rozhodnete pracovat jinde,
  • Nabízíme zázemí a dobrý kolektiv

  • jen s dobrou náladou budou Vaše výkony perfektní,
  • táhneme za jeden provaz,
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.