Letuška/Stevard
Smartwings, a.s.
Praha-Klánovice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Praha kontakt : Lungová Jana, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář " Baví mě cestovat nebo mě zajímá letectví?

Chci pestrou pracovní dobu a netradiční pracovní prostředí? " Baví mě komunikace s lidmi? " Chci aktivně používat angličtinu?

Chci zkusit něco nového? Odpověděli jste si alespoň jednou ANO? Poleťte s námi objevovat svět z výšky! Hledáme aktivní, flexibilní a komunikativní letušky a stevardy na letní sezónu 2019 do Prahy.

Navíc nabízíme : " Mezinárodně uznávanou licenci pro výkon povolání stevarda / dky v hodnotě cca 50 000 Kč. " Zázemí největší české letecké společnosti.

Zvýhodněné zaměstnanecké letenky do zajímavých destinací. " Přátelský kolektiv. " Uniformu od světoznámého návrháře Osmanyho Laffity.

Co požadujeme : " Ukončené SŠ s maturitou. " Pokročilou znalost angličtiny (schopnost se bez problémů domluvit). " Výborné komunikační dovednosti.

Dobrý první dojem a příjemné vystupování. " Flexibilitu vůči změnám. " Možnost : o 100% se zúčastnit 4-5 týdenního každodenního výcviku (Cabin Crew Attestation).

o Létat v období duben / květen až září / říjen 2019. Pro vydání Ověření spolehlivosti Úřadem civilního letectví, bez kterého není možné práci Letušky / stevarda vykonávat, je třeba doložit čistý výpis z rejstříku trestů.

Práci Letušky / stevarda nelze dle platných předpisů vykonávat před dovršením věku 19 let. Mezinárodní licenci pro výkon povolání stevarda / dky, zaměstnanecké letenky

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost