ELEKTROMECHANIK - 2SMĚNNÝ PROVOZ (25 - 38.000 KČ)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Máte zkušenosti v elektrotechnice? Dokážete přivést stroj k životu a poradit si s poruchou? Máte k tomu všemu vyhlášku č.

50 / 1978 Sb. 6. ? Zašlete mi svůj životopis!Slévárenská společnost hledá kolegu na pozici : ELEKTROMECHANIK (25- 38.000 KČ)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • údržba elektronických zařízení
  • zajištění plynulého provozu
  • rychlé řešení poruch a závad
  • CO POŽADUJEME?

  • SOU / SŠ vzdělání v elektro oboru
  • Platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • CO NABÍZÍME?

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • náborový příspěvek
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • lokalitu Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.