Skladník/-ce, mzda 29 000 Kč - dlouhodobá spolupráce!
RIGHT INDICADA s.r.o.
Havířov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Co bude Vaší pracovní náplní?- Naskladňování a vyskladňování komponentů pro výrobu automobilů,- práce se skenerem,- zásobování montážní linky.

Požadujeme : Co bude Vaší pracovní náplní?- Naskladňování a vyskladňování komponentů pro výrobu automobilů,- práce se skenerem,- zásobování montážní linky.

Nabízíme : Co Vám můžeme nabídnout?- Mzdu s příplatky až 29 000 Kč,- dotované stravné, oběd si v práci pořídíte za 25 45 Kč,- autobusovou dopravu z práce a do práce budete mít zdarma 100 % příspěvek na linkové autobusy,- 5 týdnů dovolené / rok,- práci ve stabilní firmě,- týdenní zálohy na mzdu do výše 3000 Kč,- můžete využít 15 % slevu na bydlení, poskytovanou naším partnerem Heimstaden ,- zvýhodněný mobilní tarif.

Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost