Obsluha strojů a zařízení na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů
Blanická s.r.o.
Předměřice nad Jizerou
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Předměřice nad Jizerou 250, 294 74 Předměřice nad JizerouPrvotní kontakt : tel. : 326 375 841 (denně 8-15 hod.

nebo osobně : Každé úterý 13 : 00 - 15 : 00, Předměřice nad Jizerou 250Jedná se o práci v potravinářském provozu - obsluha strojů a zařízení na balení ovoce a zeleniny, náplní práce je obsluha balícího stroje na ovoce a zeleninu, jeho obsluha a nastavování programů dle druhu baleného produktu, kontrola a doplňování obalového materiálu do balícího stroje, kontrolní vážení zabaleného produktu a skladová manipulace se zabaleným produktem (ovoce, zelenina).

Pracuje se v chladu a převážně vestoje ve 12ti hodinových směnách v režimu krátký - dlouhý týden. Požadujeme věk min. 18 let, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost.

Nástup do zaměstnání dle dohody v průběhu září - října 2020.Zaměstnanecké výhody : podnikové stravování.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost