Sádrokartonář
Empower modular k.s.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : Kozáková Petra Bc., tel. : 730 157 191 , e-mail : petra.kozakova empower.partnersDo naší nové stavební společnosti empower modular k.

s. v Karlových Varech, která se zabývá montáží stavebních modulů v nové výrobní hale v areálu Kanov, hledáme zkušené MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY.

Pracovní doba : 7,00 -15,00 hodNáplň práce : suchá stavba - montáž sádrokartonových stěn a příček, tmelení a broušení sádrokartonů, montáž a zhotovení podlah, úpravy a práce na kovových konstrukcích, čtení a použití technických výkresů, další stavební práce.

Požadujeme : vyučení nebo praxe v oboru min. 3 roky - podmínkou, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, oprávnění VZV výhodou, ŘP sk.

B výhodou, NJ výhodou.Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na email : petra.kozakova empower.partners. Případné dotazy na telefonu po-pá 8-15h, tel.

730 157 191. www.empower.partners

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost