Dlouhodobý brigádník do centrálního skladu
VELUX COMMERCIAL
Vyskov, Czech Republic
před 6 dny

BKR ČR, s. r. o. je výrobcem zastiňovacích, dekorativních a ovládacích doplňků pro střešní okna VELUX. Tvoří součást Skupiny VELUX, která vyvíjí, vyrábí a prodává střešní okna VELUX a další stavební komponenty.

Pokud máte zájem pracovat ve firmě, která jedná se svými zaměstnanci s respektem, je možná následující pracovní nabídka právě pro Vás.

Více informací naleznete na

Nevadí ti fyzicky náročná práce a jsi flexibilní?Chceš si i v této nelehké době přivydělat?Máš volné alespoň některé dny v týdnu (pondělí - pátek)?

Pokud je tvá odpověď "ANO", tak možná hledáme právě tebe!

NÁPLŇ PRÁCE

Příprava výrobků v našem centrálním skladu k expedici (výběr z regálů a balení).

Je možné domluvit se na práci na 1 směnu, pracovní doba 5 : 45 - 14 : 15 hod. (je třeba počítat s časovou flexibilitou).

Po zaškolení možnost směnování (6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00).

Brigáda je vhodná pro studenty starší 18 let. Nabízíme brigádu s nástupem od dubna, do konce srpna. Pokud zatím (třeba do prázdnin) můžeš jen některé dny v týdnu, ale máš zájem, nevadí, ozvi se nám.

POŽADUJEME

 • Věk nad 18 let.
 • Ochotu učit se novým věcem.
 • Zručnost a pečlivost.
 • Fyzickou zdatnost.
 • Časovou flexibilitu.
 • NABÍZÍME

 • Možnost pracovat jen na 1 směnu.
 • Dotované obědy, cena oběda 20 Kč.
 • O skupině VELUX

  Skupina VELUX již téměř 80 let vytváří lidem po celém světě lepší prostředí pro život. Skrze střechu přivádíme do interiérů dostatek denního světla a čerstvého vzduchu.

  Náš výrobní program zahrnuje střešní okna a světlíky, dekorativní rolety a žaluzie, venkovní markýzy a rolety, stejně jako řešení pro inteligentní domácnost.

  Tyto produkty pomáhají zajistit zdravé a udržitelné vnitřní klima, které je potřebné pro práci, učení i zábavu. Pracujeme globálně s přibližně 11 500 zaměstnanci v prodejních a výrobních společnostech ve více než 40 zemích světa.

  Majitelem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A / S, kterou zcela vlastní neziskové charitativní nadace (NADACE VELUX) a rodina zakladatele.

  roce 2019 dosáhla společnost VKR Holding celkových výnosů 2,9 miliardy EUR a NADACE VELUX darovaly 178 milionů EUR na charitativní účely.

  Více informací naleznete :

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost