Senior programátor
SECTRON s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem. Své CV a motivační dopis v angličtině zašlete prosím na e-mail : sekretariat sectron.czPohovor bude probíhat v češtině a angličtině.

 • Pracovní náplň metodické a technické vedení junior programátorů; vývoj IoT aplikací (PCB, CPU, wireless, software, cloud);
 • analýza zákaznických požadavků a příprava vývojových plánů; kontrola kvality a dokumentace kódu; testovací procedury; reporting vedení a spolupracujícím oddělením.

  Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou; praxi na obdobné pozici min. 5 let; znalost programovacích jazyků Java, C#, Python; zkušenosti s Amazon AWS, MySQL, Node.

 • js; znalost angl. jazyka slovem i písmem na úrovní B2 nebo vyšší; povědomí o bezdrátových technologiích a cloudových službách;
 • samostatnost a spolehlivost; komunikativnost a týmovou spolupráci; ochotu učit se novým věcem.Výhodou SŠ / VŠ vzdělání tech.

 • zaměření; praktické zkušenosti a vlastní projekty v oblasti IoT; aktivní znalost dalších světových jazyků.Nabízíme zázemí silné a stabilní firmy;
 • zajímavou a odpovědnou práci; příležitost pro seberealizaci a osobní rozvoj; školení komunikačních dovedností a odborných znalostí;
 • jazykový rozvoj (firemní jazykové kurzy); motivační prémie.Benefity : příspěvek na životní kapitálové pojištění / důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně, služební notebook a telefon, pololetní a vánoční odměny, stravenkový paušál.

  Nástup možný ihned. Lze i externě nebo na částečný úvazek.Nástup ihned

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost