Testovací inženýr v elektronice
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Máš zkušenosti s programováním PLC, HLC a znáš postupy testování? Hydraulické systémy Ti nejsou cizí? Rád bys motivující mzdu a práci ve společnosti, která má jméno?

Pokud ano, pošli mi svůj životopis a já se ozvu zpět. Brněnská firma hledá profíka na testování hydraulických systémů!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Testování a uvádění do provozu hydraulické systémy než se předají zákazníkovi
  • Práce dle požadavků zákazníků + komunikace se zákazníkem
  • Stanovení a ověřování pracovních postupů testovaní hydraulických systémů
  • Spolupráce na standardizaci a systémový přístup k jednotlivým aplikacím
  • Rozvoj testování
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ technická
  • Vzdělání nebo praxe v oblasti řídících systémů a automatizace (mechanik elektronik)
  • Znalosti programování PLC, HLC, postupů testování, práce na PC, SAP (výhodou),
  • Vyhláška 50 6
  • AJ komunikativní
  • Schopnost sám analyzovat a vyřešit problém
  • CO NABÍZÍME?

  • Motivující mzdu a nárok na roční bonus
  • 25 dní volna a k tomu navíc 3 sick days v roce
  • Zvýhodněné služby, bezúročné půjčky
  • Další profesní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • Firemní a společenské akce a aktivity
  • Místo výkonu práce : pobočka Brno
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.