technici v elektrovýrobě
Murr CZ, s.r.o.
Plzeň-jih, Stod
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu Průmyslová 762, Stod.Seřizování, nastavování a jednoduchá údržba strojů, zařízení a elektrických testerů, technická podpora zaměstnanců výroby, diagnostika i opravy chyb (el.

měření dle technické dokumentace) a opravy spínanných zdrojů, uchazeč musí splňovat tato kritéria : SOU nebo SŠ elektotechnická (vyhláška č.

50 / 1978 Sb.), v případě cizinců znalost Čj, práce ve dvousměnném provozu (6 : 00-14 : 00 / 14 : 00-22 : 00 hod.), manuální zručnost, základní znalost z elektrotechniky / elektroniky, základní znalost ovládání počítače (Windows).

25 dnů dovolené, dotované stravování, prémie, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, kulturně-sportovní programy.

Kontakt na uvedeném telefonu mezi 8 : 00 a 16 : 00 ve všední dny, nebo mailem, nebo na recepci Murr CZ, 9 : 00 -10 : 00 hod. ve všední dny.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost