Ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice
Zlatoroh s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Kontak : telefonickySalon krásy na Vinohradech přijme velmi zkušenou vizážistku se zaměřením na permanentní make-up pro lokalitu Praha.

Náplň práce : -tvorba grafických návrhů dle tvaru obličeje klientů / kresby a implementace permanentího make-upu / pigmentace kůže (vč.

volby odstínu pleti)barvení řas a obočí, diganostika pleti a určení typu pleti, úprava a modelování obočí, posouzení typu a tvaru obličeje, aplikace pleťových masek, prodej kosmetických přípravkůPožadujeme : -osvědčení o absolvování kurzu kosmetiky je výhodou-osvědčení o absolvování kurzu permanentního make-upu podmínkou-praxe minimálně 5 let-smysl pro kreativitu a estetické a technické cítění-AJ na úrovni B1 (komunikace s dodavateli)Požadavky : Ruština aktivní, řidičský průkaz sk.

B, portfolio a motivační dopis od předchozího zaměstnavetele výhodou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost