Location Manager
Siemens
Frenštát pod Radhoštěm, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Siemens Real Estate zajišťuje správu nemovitého majetku, včetně facility managementu v oblasti služeb spojených s nemovitým majetkem pro společnost Siemens.

Na pozici Location Managera hledáme ve Frenštátu p. R. nového kolegu / kolegyni. Náplň práce : - Komplexní zajištění agendy v rámci správy nemovitého majetku a řízení služeb spojených s nemovitostmi.

  • Kontrola chodu stavebních zakázek z hlediska výběru, termínu dokončení, BOZP a financí - Reporting, příprava smluvní dokumentace, plánovací činnosti.
  • Příprava podkladů pro daňové přiznání a jednání s orgány státní správy (Katastrální úřad, Stavební úřad apod.) Požadujeme : - VŠ / SŠ vzdělání (stavební, elektro stavební směr výhodou) - Praxe ve správě nemovitostí / facility managementu min.
  • 5 let - Praxe v oblasti projektového managementu min. 3 roky - Dobrá znalost práce s PC (Word, Excel, Power Point apod. CAD výhodou) - Zkušenost v oblastech BOZP / PO / OHSAS / ISO (OZO výhodou) - Zkušenost s přípravou plánování rozpočtu a reportingu - Zkušenosti s přípravou smluv (orientace v oblasti stavebního práva, katastrální zákon apod.

    Znalost daňové problematiky v oblasti nemovitostí - Jazykové znalosti : AJ min. B2, NJ výhodou - Řidičské oprávnění sk.

    B Nabízíme : - 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života - Individuální rozpočet na benefity ve výši min.

    24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění - Příspěvek na stravování ve formě stravenek - Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma - Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Organization : Siemens Real Estate Company : Siemens, s.

    r.o. Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.