Prodavači smíšeného zboží
PEAL a.s.
Praha-Nusle, CZ
před 8 hodinami
source : Easy-prace.cz

Kontakt telefonicky kdykoliv nebo emailem - pošlete porsím životopis s uvedením pozice a místa.Do prodejny Don Pealo v u stanice Metra Pražského Povstání přijmeme zaměstnance na HPP na 1 / 2 úvazek.

Požadujeme : bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilitu. Nabízíme : stabilní zaměstnání, mzdu od 9 000 Kč, stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy, dovolenou navíc, příspěvky na sportování, ranní a odpolední směny v sobotu jen dopoledne, neděle volná.

Pro kontakt prosím použijte mail - stačí zaslat životopis, uveďte, na kterou prodejnu se hlásíte. použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulářZaměstnanecké výhody : zaměstnanecké slevy, stravenky, dovolená navíc, příspěvky na sportování

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost