Pomocný pracovník ve zdravotnictví - bez praxe
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : U nemocnice č.p. 499 / 2, Nové Město, 128 00 Praha 28KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Toušková Kateřina, e-mail : Katerina.

Touskova vfn.cz Pozice je určena zejména pro uchazeče se zájmem o doplnění kvalifikace a zařazení se mezi střední zdravotnický personál (Všeobecná sestra, Praktická sestra, Zdravotnický záchranář) Pracovní náplň : " pomocné práce ve zdravotnickém provozu na klinikách VFN Požadujeme : " Čistý trestní rejstřík " Zkušenosti s prací ve zdravotnickém provozu " Úplné střední vzdělání " Znalost práce na PC " Flexibilitu a ochotu rozvíjet své schopnosti " Dobré komunikační dovednosti " Svědomitost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce V případě zájmu předem zašlete životopis na adresu Katerina.

Touskova vfn.cz Zaměstnanecké výhody : " Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy" Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu" Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů " Aktivní podpora studia" 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí.

Příspěvek na stravování" Další zaměstnanecké benefity

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost