Sr Advanced Software Engineer
Honeywell International s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 hodinami
source : Hitprace

místo výkonu práce : V parku č.p. 2325 / 16, Chodov, 148 00 Praha 4kontakt : : Hanušová Martina, e-mail : Martina.Hanusova Honeywell.

com - prvotní kontakt e-mailem." Spolupráce při plánování projektů, poskytování odhadů pracnosti a reportování stavu práce" Tvorba embedded a aplikačního software (C),Vytváření a modifikace kódu (včetné hledání a odstraňování chyb)" Zodpovědnost za včasnost a kvalitu plnění technických úkolůAktivní podíl na zlepšování stávajících konceptů a hledání nových příležitostí" Vývoj, úpravy a nastavení automatického vývojového / testovacího prostředí" Tvorba dokumentace" ATN / OSI, ATN / IPS architektura, vývoj designu" Tvorba a úprava testů, test procedur a skriptů" Formální a neformální testování Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány : " Bakalářský titul v oblasti inženýrství nebo IT" Základní porozumění síťovým protokolům (IP protokoly, není potřeba znalost ATN / OSI)" Zkušenosti s vývojem embedded / aplikačního software (např.

jazycích C, C++, C#, Matlab), a automatizací vývojových / testovacích postupů" Znalost moderních praktik vývoje SW je výhodou" Zkušenost s plánováním projektů a odhadu pracnosti je výhodou" Znalost komerčních standardů pro vývoj leteckého software podle DO-178 je výhodou" Zkušenost s nástroji softwarového návrhu (např.

Enterprise Architect) jsou výhodou" Znalost skriptovacích jazyků (např. Perl, Python) je výhodou" Znalost nástrojů pro verzování (např.

ClearCase, SVN, Git) je výhodou " Znalost systémů správy požadavků (např. DOORS) je výhodou" Znalost nástrojů pro řízení změn (např.

ClearQuest) je výhodou " Znalost nástrojů pro správu testů a testovacích scénářů je výhodou" Výborná znalost anglického jazyka je nezbytná" Silné organizační dovednosti a analytické schopnosti" Iniciativní, motivovaný, schopný samostatné práce" Spolehlivý a důvěryhodný s vysokými etickými standardy chování" Zájem pracovat v rychle se měnícím globálním firemním prostředíDále bychom uvítali : " Znalost cyklu vývoje softwaru" Relevantní pracovní zkušenost" Pokročilá znalost systémů " Znalost managementu softwarové konfigurace " Týmový hráč" Výborné komunikační schopnosti " Multi-tasking, zvládání velkého množství komplexních úkolů" Autonomie v rozhodování " Schopnost aplikovat nové informace a koncepty Zaměstnanecké výhody : Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost