STAVBYVEDOUCÍ
AC Jobs
Vyškov
před 5 dny

Jste zkušený Stavbyvedoucí, rád organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Pozemní stavitelství je Váš obor? Chcete nyní změnit pracovní prostředí?

Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Společnost působící v oblasti pozemního stavitelství nyní hledá do svého týmu kolegu na pozici VEDOUCÍ STAVBY (35-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Průběžné kontrolování stavebních prací
  • Dodržování zadaných termínů
  • Kontrola správných technologických postupů
  • Vytváření finančních podkladů
  • Co požadujeme?

  • Min. SŠ stavební
  • Praxi na obdobné pozice min. 5 let
  • Víceletou zkušenost na podobné pozici
  • Orientaci v MS Office
  • Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Služební vůz i k soukromám účelům
  • Mobilní telefon a počítač
  • Možnost homeoffice
  • Závodní stravování
  • Misto výkonu práce : Okres Vyškov
  • Požádat