Fakturanti
MAPEI, spol. s r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.- Chcete pracovat pro stabilního, spolehlivého zaměstnavatele?- Vyhovuje Vám práce v kanceláři nebo částečně i z domu s pružnou pracovní dobou?

 • Máte už zkušenosti s podvojným účetnictvím a zároveň rád / -a komunikujete?Tak nám dejte vědět, protože společnost Mapei, spol.
 • s r.o., dodavatel největšího portfolia stavební chemie, hledá kolegu či kolegyni na pozici FAKTURANT / KA Zaujmete nás když : - máte základní znalost podvojného účetnictví.

 • se domluvíte anglicky slovem i písmem na úrovni B1.- jste pokročilý uživatel Excelu (práce s kontingenční tabulkou, filtry).
 • jste samostatný člověk s dobrými organizačními schopnostmi.- umíte kombinovat ochotu, vstřícnost a zároveň asertivní a diplomatické jednání.
 • plnění termínů považujete za samozřejmost. - práci vykonáváte svědomitě a máte postřeh, rychle se orientujete.Snazší to budete mít když : - umíte psát obchodní korespondenci- umíte psát všemi deseti - používáte Word, Outlook, - máte příjemné vystupování - už máte praxi min.
 • 2 rokySvoje úsilí budete věnovat zejména : - Vystavování faktur za zboží- Vyřizování požadavků zákazníků týkající se fakturace- Vystavování faktur za služby- Účtování pokladny a platebních karet- Vedení evidence majetkuNabízíme : - pracoviště v Olomouci, v případě potřeby možnost kombinovat práci v kanceláři a doma- nástup nejpozději 1.

  5.2022.- pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za MD, RD- stabilitu a perspektivu nadnárodní společnosti- spravedlivého šéfa, který umí vést, motivovat a pochválit- notebook a telefon s mobilním připojením na internet (po domluvě je možná částečná práce z domu)- výplaty mezd v termínu a dle zákonů- jednosměnnou pružnou pracovní dobu - kávu na pracovišti zdarma- až 5 týdnů dovolené - příspěvek na studium AJ- příspěvek na volný čas (Flexipass)- příspěvek na dopravu- příspěvek na penzijní / životní pojištění- výhodný telefonní / datový tarif pro rodinného příslušníka- Multisport kartu- stravenky- slevy na Mapei produktyKontakt pro zájemce : Prosíme zájemce o pozici, aby si na našich webových stránkách www.

  mapei.cz v sekci Přidej se k nám stáhli dotazník a vyplněný odeslali co nejdříve e-mailem na cihalova mapei.cz. Případně pošlete své CV s požadovanými informacemi.

  Určitě to neodkládejte, jelikož výběrové řízení bude ukončeno, jakmile najdeme vhodného kandidáta. Všem předem děkujeme. Případné dotazy zodpoví Petra Číhalová 734 395 510.

  Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Mapei spol.

  s r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

  Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost