PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
BESKYD FM, z. ú.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

A16 z : 17 / 5 / 2021 a : 15 / 9 / 2021Požadujeme : - kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č.

108 / 2006, 116 - uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, internet) - předložení výpisu z RT - spolehlivost, zodpovědnost, empatický přístup, loajalitu, odolnost vůči zátěži a stresu, ochotu dále se vzdělávat- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce.

Výhodou : - zkušenosti z práce v sociálních službách- znalost programu Cygnus- zkušenost s individuálním plánováním, s prací klíčového pracovníka.

Nabízíme : - dvousměnný provoz (denní / noční 12-ti hodinové směny)- příjemný kolektiv, možnost dalšího vzdělávání- stravenkový paušál- dovolenou navíc, zvláštní prémie- předpokládaný nástup dle dohody.

Životopisy zasílejte na e-mail : zastupce beskydfm.cz nebo poštou na adresu BESKYD FM, o.p.s. ,Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek - Místek.

Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru jsou zváni vybraní kandidáti. Bližší informace : Mgr. Radomíra Havelková, Tel : 724 393 130, zastupce beskydfm.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost