Správce objektu
Vila Sofia s.r.o.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : Lishchenyuk Nikolay, tel. : 775 000 037Hledáme správce objektu na plný pracovní úvazek (hlavní pracovní poměr).

PO - PÁ 9,00 -17,00 hodPožadavky k volnému místu : - výborná znalost ruského jazyka podmínkou - komunikativně (rodilý mluvčí),- řidičský průkaz sk.

B, B1, BE,- výborný zdravotní stavPoznámka : - pracovní místo je vhodné pro muže,- časová flexibilita,- přijemné vystupování,- pozitivní přístup,- odolnost vůčí stresu,- spolehlivost,- pracovitost,- schopnost plnit úkoly,- samostatnost,- zodpovědnost.

Náplň práce : správce objektu zajišťuje koplexní správu a údržbu nemovitosti, včetně zajištění technického a hygienického stavu ubytovacího zařízení (zahrnuje obsluhu vytápění budovy,zajištění čistoty a pořádku v interiérech, včetně zametání, vysávání, mytí a leštění podlah, nábytku a jiného vybavení).

Správce objektu vede požadovanou zaměstnavatelem evidenci zásob (příjem a výdej ručníků, ložního prádla, drogerii, žárovek, kancelářských potřeb).

Nástup je možný ihned.Místo výkonu práce : Zahradní 1044 / 25, 360 01 Karlovy Vary.V případě zájmu nás kontaktujte telefonický : 775 000 037 (pouze v pracovní době, Po Pá, od 9 : 00 do 17 : 00).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost