Fullstack Javascript Developer - vývoj aplikací pro průmysl - ŽL nebo prac. poměr, možný rozsáhlejší homeoffice
D.C.G. Delta Consulting Group s.r.o.
Vestec, PR, cz
před 15 hodinami

Job Description

Pro klienta, českou společnost, která se zabývá výrobou strojů pro obalový průmysl, hledáme kandidáty / ky na samostatnou pozici Fullstack Javascript Developera .

Sídlo společnosti je ve Vestci u Prahy.

Pozici je možno vykonávat jak na ŽL, tak na zaměstnanecký poměr.

Je možno využít rozsáhlejší homeoffice (cca 3-4 dny v týdnu).

Popis produktu

Společnost je výrobcem průmyslových balících strojů, k nimž dodává vlastní SW, včetně dotykové ovládací obrazovky přes mini PC Raspberry.

Pozice je zaměřena na vývoj aplikací pro tyto dotykové ovládací obrazovky. Aplikace komunikují přímo se strojem. Zahrnuje jak vývoj UI, tak backendu.

Popis pozice

  • samostatný fullstack vývoj
  • nový vývoj s rozsáhlým prostorem pro vlastní nápady
  • příprava dokumentace
  • Podmínkou :

  • zkušenost s fullstack vývojem v Javascript min. 3 roky
  • dobrá znalost Linux / Debian, znalost Raspbian výhodou
  • zájem o propojování PLC a PC
  • Výhodou :

  • znalost Python
  • znalost Raspbian
  • znalost node-RED, Total.js
  • znalost Raspberry Pi
  • zkušenost s ovládáním PLC, komunikace pomocí UDP
  • zkušenost s Modbus
  • znalost OPC-UA
  • zájem o mini PC
  • Benefits

  • vývoj nových aplikací v zajímavém industriálním sektoru
  • rozsáhlé možnosti implementace vlastních nápadů
  • rodinná atmosféra společnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • možnost rozsáhlejšího homeoffice
  • zaměstnanecké výhody
  • nástup možný ihned, ale není podmínkou
  • Requirements

  • Fullstack Javascript min. 2-3 roky, spíše více
  • Linux / Debian
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.