Manažeři prodeje
Český velkoobchod s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Kontakt telefonicky 8 : 00-18 : 00 (pracovní dny) nebo e-mailem.Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti : Stabilní česká společnost působící v ecommerce, hledá do svého týmu specialistu b2b prodeje.

Nabízíme zajímavou práci v ecommerce ( online prodej - eshop, momentálně provozujeme eshopy v 8 zemích EU. ) Hlavní náplně práce je komunikace se stávajícími zákazníky + hledání nových odběratelů.

o prodej stávajícího sortimentu ( foto, elektro, domácí spotřebiče) v rámci celé EU. o vyhledávání a zalistování nových odběratelů v rámci EU + komunikace se stávajícími o cenotvorba o vedení obchodní agendy, administrativa o úzká spolupráce s nákupním oddělením.

Zaměstnanecké výhody, benefity o zázemí stabilní české společnosti o odpovídající finanční ohodnocení o zajímavou práci v ecommerce o přátelský kolektiv o Notebook a mobilní telefonPožadavky na zaměstnancePozici vyhovují uchazeči se vzděláním : středoškolské s maturitouJazykové znalosti : Anglický jazyk - Středně pokročilýOsobnostní předpoklady a dovednosti o dobrá znalost práce na PC o samostatnost, pečlivost, logické uvažování o praxe v nákupu, ecommerce, eshopu - výhodou o znalost anglického jazyka, slovem i písmem ( z větší části písemnou formou - mail, skype atd.

also suitable for foreign job seekers, good knowledge of the Czech language is not necessary

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost