Řidič/ka nákladního vozidla - Denní rozvoz skupina C nebo C+E (doma každý den) - Jevíčko
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Kondrac, CZ
před 3 dny

Náplň práce

Hledáme pracovníky pro závoz podnikových prodejen řeznictví Rabbit a dalších zákazníků společnosti Rabbit v rámci České republiky (výjezdní místo Jevíčko).

Každý den výjezd z centrály Jevíčko a stejný den návrat. Standardní pracovní doba, každý večer budete doma.Potřebujete : Řidičský průkaz skupiny C nebo C+E (nabízíme zajištění a spolufinancování řidičské skupiny E - rozšíření ze skupiny C).

Lusk Daniel

Telefon : 728 371 658 (Po Pá 8 - 16 hod.)

Email : lusk rabbit.cz

Pozice : Řidič / ka nákladního vozidla - Denní rozvoz skupina C nebo C+E (doma každý den) - Jevíčko

Místo pracoviště :

Jevíčko

Pracovní doba / směnnost : Každý den výjezd z centrály Jevíčko a stejný den návrat. Standardní pracovní doba, každý večer budete doma.

Směnnost : jednosměnný provoz

jednosměnný provoz

Pracovněprávní vztah : HPP

Vzdělání : základní Pracovní poměr : na dobu neurčitou

Mzdové rozpětí : 30.000 - 45.000 Kč / měsíc

Služební mobil

Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách

Náborový příspěvek 10.000 Kč

Zákonné stravné 1.000-1.500 Kč měsíčně

Příspěvek na rozšíření řidičského průkazu ze skupiny C na skupinu E

Odměny za jubilea

Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu

Odměna za odpracování ročního fondu až 20 tis. Kč

Poukázky do wellnes (výřivka, masaž)

Možnost zvýhodněného ubytování

Měsíční věrnostní prémie

Nabízíme

práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu

pravidelný měsíční příjem

financování rozšíření řidičského oprávnění

zaměstnanecké benefity

Požadujeme : Řidičský průkaz skupiny C nebo C+E (nabízíme zajištění a spolufinancování řidičské skupiny E - rozšíření ze skupiny C).

trestní bezúhonnost

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.