NÁSTROJAŘ
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Želetava
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Máte technické vzdělání a nevadí vám směnování? Právě hledáme nástrojaře do firmy, která nabízí fajn benefity a šanci růst! Uvítáme i šikovné absolventy, tak nám pošlete životopis! CO BUDETE DĚLAT?

Připravovat nástroje podle technické dokumentace Měřit parametry nástrojů Využívat měřící stroj Upínat nástroje Pracovat na tepelném upínačiNabízíme : 12-ti hodinové směny Ca 14 směn měsíčně Odměny za směnování Šance finančně i profesně růst Možnost získat průkaz na jeřáb a manipulační vozík Po zkušebce finanční bonusy za docházku Příspěvek na penzijko Propracovány systém zaškolení Místo výkonu práce : region ŽeletavaVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost