VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ
AC Jobs
Pardubice
před 9 hodinami

Máte SŠ elektrotechnického zaměření a zkušenosti v oblasti měření a regulace? Vlastníte platnou vyhlášku 50sb. 7? Jste komunikativní osobnost se zkušenostmi s vedením a motivací podřízených?

Chcete se podílet na zajímavých zakázkách a spoluzodpovídat za jejich průběh? Zašlete nám Váš životopis! Česká společnost, působící v oblasti měření a regulace v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ ELEKTROMONTÉRŮ.

Pracovní náplň

  • Řízení montážních činností v místě stavby
  • Zadávání úkolů a kontrola jejich plnění
  • Zajištění materiálových dodávek
  • Účast na kontrolních dnech
  • Odpovědnost za správné plnění zakázky
  • Co požadujeme?

  • SŠ elektrotechnického zaměření
  • Zkušenosti s oblastí měření a regulace
  • Vyhlášku 50 sb. 7 výhodou
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Organizační schopnosti a samostatnost
  • Co nabízíme?

  • Služební automobil i k soukromému užití
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Možnost jazykových kurzů
  • Telefon a notebook k soukromému užití
  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji
  • Požádat