Zástupce/zástupkyně manažera/vedoucího
Rohan café, s.r.o.
Praha
před 17 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : PrahaPRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. : karel.matkovic gmail.com; Kontaktní osoba Mgr. Karel MatkovičUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Miinimálně 3 roky praxe na pozici asistent / asistenka - zástupce / zástupkyně manažera Požadovaný minimální stupeň vzdělání : úplné střední odborné smaturitou (bez vyučení) nebo úplné střední všeobecné (gymnázium)Znalost MS OfficeŘidičský průkaz sk.

B nutný Znalost jazyků : - alespoň jeden slovanský jazyk (nejlépe srbština či chorvatština), - čeština (zkouška A1),- angličtina komunikativně,Příjemné vystupování, schopnost samostné i týmové práce, organizační schopnosti, vstřícnost a loajalita, ochota plnit i další úkoly ve vznikající provozovně kavárny (obsluha hostů, úklid).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost