Svářeč
Efficient Energy Technology s.r.o.
Senice na Hané
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Vodní č.p. 414, Senice na Hané. Nástup možný ihned.První kontakt je možný POUZE telefonicky od 7 : 00 - 15 : 30 hod.

nebo emailem.Požadujeme : pouze praxi v oboru a znalost technických výkresů, min. 1 rok praxe na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření a práce s měřidly, schopnost čtení technických a technologických výkresů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost.

Minimální požadované vzdělání : SOU vzdělání / SŠ vzdělání (směr strojní).Náplň práce : sestavení, stehování a svařování tlakových nádrží.

Pracovní doba : 6 : 00 - 14 : 30 hod.Zaměstnanecké výhody : 5 dní dovolené navíc, příspěvek na stravování, benefity, měsíční a vánoční prémie, příplatky za přesčasy, víkendy, svátky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost