OBSLUHA VE VÝROBĚ
Model Obaly a.s.
Nymburk, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Obsluha ve výrobě provádí obsluhu výrobního zařízení včetně manipulačních prací s ohledem na plynulost provozu, kontroluje kvalitu vstupních materiálů a vyřazuje nevyhovující, provádí další práci na základě pokynu Operátora výroby, je pečlivý, zodpovědný, týmový hráč ochotný pracovat ve 3 směnném provozu.

Oprávnění na VZV výhodou, propadlé obnovíme. Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nabízíme : 5 týdnů dovolené, měsíční výkonová prémie až do výše 20% ze základní mzdy, další prémie za dodržování interních směrnic, měsíční příplatek za flexibilitu až 1.

500,- Kč, Kafeterie, Vánoční bonus, příspěvek na závodní stravování, nadstandardní příplatky za práci přesčas, noční směny, práci ve svátek.

 • Firemní zaměstnanecké akce - den Model, Vánoční večírek, sportovní akce. Zvýhodněné volání pro Vás i rodinné příslušníky od mobilního operátora.
 • Kontaktujte nás osobně (recepce) nebo e-mailem : helena.ferfecka modelgroup.com

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost