Specialista pro konektivitu technologií
Siemens
Frenstat pod Radhostem, Novy Jicin, CZECH REPUBLIC
před 5 dny

Chcete se stát součástí týmu budujícího digitální závod ve společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát a podílet se i na realizaci technologických projektů výroby?

K zajištění výrobních a nevýrobních procesů budujeme digitální závod v souladu s celosvětovou vizí ve společnosti Siemens.

Budujeme nová pracoviště, implementujeme nové technologie, tvoříme digitální dvojče výrobních procesů. V této oblasti definujeme strategii závodu.

Do projektového týmu hledáme nového kolegu / kolegyni, který / která by se zabýval(a) konektivitou strojů a zařízení a rozšiřováním a správou datové infrastruktury výrobních strojů a zařízení.

Budete se věnovat především spolupráci na projektech při zavádění Siemens platforem Mindsphere, Sinumerik Integrate, Condition Monitoring, OEE, vizualizaci a analýze procesních a technologických dat, včetně zpracování spotřeby energií a médií, koordinaci činností při realizaci instalací a integrací strojů, Těšit se můžete zejména na Měl / a byste mít Pokud máte pocit, že nesplňujete některou z podmínek, nevadí.

Můžete nabídnout příbuzné kompetence. Potřeba a rozsah znalostí se neustále mění. Nehledáme 100% ideální kandidáty, kteří umí vše, ale nové kolegy, kteří mají zájem o inovace, chtějí budovat něco nového, získávat nové znalosti, případně uplatnit i svou vizi.

Dále nabízíme Organization : Digital Industries Company : Siemens, s.r.o., OZ Elektromotory Frenstat and OZ Elektromotory Mohelnice Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost