Servisní technik SW/Mladá Boleslav
Kariéra spol. s r.o.
Mladá Boleslav, CZ
před 4 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného klienta, českou společnost, která poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici : Servisní technik SW / Mladá Boleslav.

Náplň práce : servis a oprava automatizačních zařízení programování průmyslových automatů práce s technickou dokumentacíPožadujeme : VŠ / SŠ s praxí technického směru praktické znalosti v oboru průmyslové automatizace schopnost operativně opravovat a upravovat automatizační zařízení časová flexibilita, schopnost řešit problémy, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, disciplinovanost v rámci servisních zásahů logické uvažování a analytické myšlení pokročilá znalost programování průmyslových automatů.

Výhodou znalost v Siemens řady S7 nebo novějších pomocí sw STEP7, TIA WinCC flexible (Distributed safety), HMI WinCC, GE řad 90 a RX pomocí sw Machine Edition (Ladder, pointers, communication requests, QP, HMI GE Cimplicity, firmy GE) vyhláška č.

50 / 78 Sb., par. 6. (splňovat požadavky pro získání alespoň paragrafu 5) řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) aktivní práce v týmu za účelem tvorby složitých systémů znalost norem o strojní bezpečnosti výhodou znalost řízení pohonů výhodou znalost databázových systémů výhodou (MS SQL, Oracle) AJ / NJ na komunikativní úrovni výhodou Nabízíme : práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi profesní růst, jak finanční, tak znalostní četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,-Kč, 13.

mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.

Termín nástupu : Ihned / dle dohody Místo pracoviště : Mladá Boleslav Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.