PHP developer
Valatron s.r.o.
Jihomoravský kraj
před 5 dny
source : Startupjobs

Co vás čeká

Vývoj webových projektů v PHP (převážně s frameworky Nette, Symfony, Laravel) s přesahem do JavaScriptu včetně technologií, jakými jsou mimo jiné TypeScript, React, Angular, Vue.js a další.

Zajímavou pracovní příležitost na plný úvazek jsme schopni nabídnout i čerstvým absolventům VŠ a začínajícím vývojářům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • PHP 7.2 s frameworkem Symfony 4
  • u jednoho projektu programujeme ještě v PHP 5.2 s využitím Nette frameworku 2.4, ale již začínáme s upgradem na PHP 7.2
  • HTML 5 s velkým využitím JavaScriptu
  • React, TypeScript, Angular nebo Node.js
  • REST, SOAP
  • od jQuery postupně upouštíme
  • knockout.js s v se tuto chvíli snažíme nahradit Reactem
  • základní znalost jakékoliv relační DB jako např. MySQL a PosgreSQL a dále noSLQ DB jako MongoDB a MariaDB
  • Výhodou bude, pokud budete umět

  • RabbitMQ a ElasticSearch
  • Docker, Kubernetes
  • S ASS nebo LESS
  • Co Vám můžeme nabídnout

  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • rodinné prostředí start-upové firmy (bez korporátních zvyklostí) specializující se na zakázkový vývoj
  • pružnou pracovní dobu a možnost home office
  • kurzy, vzdělávání a mentoring
  • spolupráci v menším týmu vývojářů
  • firemní akce a teambuildingy
  • kanceláře blízko centra Prahy s výbornou dostupností
  • práci v kanceláři (nikoliv v open-office), relax zónu
  • plat od 60 000,- CZK a výše dle zkušeností u seniornějších kandidátů
  • plat od 40 000,- CZK a výše dle zkušeností u juniornějších kandidátů
  • Požádat