Tester
SCS Software s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha Kontaktovat : Přibylová Aneta, e-mail : použijte odpovědní formulářTakhle si tě představujeme : Jsi týmový hráč a zároveň umíš pracovat samostatně Jsi pečlivý a zodpovědný detailistaJsi aktivním hráčem počítačových her a máš přehled o tom, co se děje v herním průmyslu a máš pozitivní vztah ke kamionovým hrámDokážeš aktivně komunikovat v angličtině Výhodou bude, pokud : Máš zkušenosti s testovacím SW Znalost her od SCS SoftwareCo tě u nás čeká?

Díky tobě, bude naše hra lepší, budeš provádět testy podle testovacích scénářů a postupůPlně uplatníš své analytické dovednosti při automatizovaném testování pro optimalizaci mapBudeš analyzovat herní logy, třídit a vyhodnocovat reporty z bug trackeru a fóra Kolegům designerům a programátorům pomůžeš s reportováním chyb a výsledků testů.

Zaměstanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 3 Sick days, příspěvek na obědy, jóga a masáže na pracovišti, atd.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost