Specialista nákupo a prodeje
Czech Airlines Technics, a.s.
Praha-Ruzyně, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Jana Kašpara č.p. 1069 / 1, 161 00 Praha 614 kontakt : Kadlecová Markéta, e-mail : marketa.kadlecova cah.

cz Prac. náplň : Aktivně telefonicky / mailem nabízet firemní produkty v oblasti zajištění leteckého materiálu a oprav letadlových celků Zpracovávat nabídky pro zákazníky Realizovat domluvené zakázky a informovat zákazníka o jejich průběhu Zodpovídat za celý proces zakázky od poptávky až k fakturaci Realizovat poptávková řízení na materiál, služby a dopravu Vést přehled zakázek a provádět každodenní aktualizace Pružně reagovat a vymýšlet alternativní řešení v případě nenadálé situace Požadavky : Se SŠ vzděláním Zkušenosti v oblasti nákupu / prodeje výhodou, nikoli podmínkou Aktivního a kreativně řešícího nestandardní situace či problémy S pokročilou znalostí anglického jazyka pro každodenní komunikaci se zákazníky a dodavateli, ostatní jazyky výhodou Odolného vůči stresu S uživatelskou znalostí MS Office -

Word - základní uživatelská znalost Se zápalem pro věc a obchodním duchem " Dovolená 5 týdnů, příspěvky na stravování a parkování, penzijní připojištění, kurzy AJ, masáže na pracovišti, možnost Multisport karty apod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost