Dělník pro jádrové vrtání betonu
Stavby COMPLET s.r.o.
Ostrava, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Na Jánské 1869 / 56, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 101. kontakt : zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis na e-mail použijte odpovědní formulář s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese.

Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.Náplň práce- Jádrové vrtání betonuPožadavky : - Praxe výhodou- ŘP sk.

B výhodou- Časová flexibilita- Ochota se učit novým věcem- Manuální zručnostSamozřejmostí jsou komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost.

Nabízíme : - Práce po celé roční období- Možnost mzdového a personálního růstu- Postupné vzdělávání a růst- Samostatnou a zodpovědnou práci- Dobré firemní zázemí- nástup IHNED- profesní a mzdový růst- zaměstnanecké školení

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost