SPECIALISTA IT PODPORY
AC Jobs
Zlínský kraj
před 2 dny

Máte přehled v oblasti informačních technologií a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v přátelském prostředí s nejnovějšími technologiemi?

Zašlete nám svůj životopis ještě dnes! SPECIALISTA IT PODPORY

Pracovní náplň

  • Technická podpora zákazníků
  • Řešení vzniklých problémů a situací zákazníků
  • Testování programů
  • Vytváření dokumentací
  • Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ zaměření technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost informačních technologií
  • Ochota učit se novým věcem, logické uvažování
  • Co nabízíme?

  • Podíl v rozvoji vysoce inovativních produktů
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a technické kurzy
  • Systém odměňování a bonusů
  • Požádat