Technik - školitel
DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Rokycany, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Pivovarská č. p. 19, 337 01 RokycanyNáplň práce : plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parkuPožadujeme : řidičské oprávnění C+E, platný profesní průkaz, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni ( u rodilých mluvčí požadujeme znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC a základní orientace v dopravních systémech, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu.

Nabízíme : zajímavé platové ohodnocení od 30.000,- do 35.000,- Kč / měs., zázemí stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou, stravenky, jazykové kurzy, služební telefon.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem : Herzogová Jana, tel. : 371 740 526, e-mail : personalni duvenbeck.de

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost