HR Services Associate
SAP Services s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : Pavla.kruzikova sap.comUpřesňující informace : Popis pozice a náplň práce : Na této pozici budete zodpovědní za údržbu dat jak nových tak stávajících zaměstnanců.

Běžná komunikace s dalšími týmy a náboráři. Zodpovědnost za správnost vložených dat, Důležitou součástí zaměstnání je výborná znalost Excel a dalších systémů.

Požadujeme : Hledáme lidi, kteří umí dobře komunikovat, jsou zaměřeni na detail a jsou organizovaní, v ideálním případě již s podobnou zkušeností.

Hledáme kolegy, kteří jsou schopni v jednu chvíli pracovat na více věcech najednou a kteří dokáží pracovat jen s minimální supervizí.

Na pozici je třeba plynulá znalost anglického nějakého asijského jazyka.Nabízíme : o Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivuo Možnost profesního růstuo Možnosti navazujícího vzdělávánío Příjemné pracovní podmínkyo Práce v mezinárodním prostředío Denní využití SAP softwareZaměst.

výhody : Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost