Všeobecné zdravotní sestry
Domov Duha, příspěvková organizace
Nový Jičín, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

z : 10.2.2020 a : 7.5.2020Pracovní smlouva. Všeobecná sestra v domovech pro seniory a v domovech se zvláštním režimem. Poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu.

Zaměstnanecké výhody : výhodné závodní stravování, poskytnutí dalších bonusů k platu (dary k výročím, poskytování poukázek až do výše 3 000 Kč na kulturní, tělovýchovné a sportovní akce, vitamíny, plat dle nař.

vlády 341 / 2017 ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, nástupní plat dle započitatelné praxe, po 3 měsících osobní ohodnocení.

Kontakt : zasílejte svůj životopis na e-mail : použijte odpovědní formulář telefonický nebo osobní kontakt po domluvě č. : použijte odpovědní formulář, kontaktní osoba : Mgr. Dana Jančálková.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost