Uklízečka
Daniel Kadlec
Kojetice, CZ
před 33 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Daniel Kadlec .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Přístavní 432 / 8, Ústí nad Labem 7 (Kojetice), 40007
  • Přidáno : 21.12.2018
  • Ostatní uklízeči a pomocníci :

    Místo výkonu práce : Přístavní č.p. 432 / 8, Krásné Březno, Ústí nad Labem.

    Náplň práce : úklid kanceláří, vnitřních prostor firmy a areálu, firemních vozidel, parkoviště, parku, zahradnické práce, mytí velkých oken, případně jednoduché práce při výpomoci ve výrobě -

    naprosto samostatná činnost.

    Požadujeme : bezúhonnost, přátelské vystupování a slušný vzhled, spolehlivost, zodpovědnost, učenlivost.

    Nabízíme : zkrácený pracovní úvazek na 15 hod / týdně, vhodné pro OZP.Nekuřácké pracoviště.

    Kontakt : telefonicky nebo na uvedený e- mail : info jksped.cz

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)