PROJEKTANT/PROJEKTANTKA FVE
SOLIDSUN s.r.o.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

A16 z : 2 / 11 / 2021 a : 1 / 12 / 2021Pokud máte zkušenosti s projektováním, AutoCAD vám není cizí, oplýváte smyslem pro humor a chutí čelit novým výzvám, tak se už dál neostýchejte a přijďte k nám dělat projektanta / projektantku.

Vaším úkolem bude projektování fotovoltaických elektráren pro divizi rodinné domy. Stačí už jen zaslat strukturovaný životopis, a pokud budete mít štěstí, tak se na vás budeme těšit u pohovoru.

O firmě SOLIDSUN : - Jsme rychle rostoucí ryze česká firma, která hledá dalšího nadšence do fotovoltaiky. Je nás už více než 200, kteří chtějí pomáhat lidem využívat obnovitelné zdroje energie.

Budujeme firmu, která klade důraz na nadstandardní servis a spokojenost svých zaměstnanců. Pod křídly skupiny Ekocesta přinášíme našim klientům podporu na jejich cestě k uhlíkové neutralitě.

Tvoříme zelenou budoucnost a jsme jim spolehlivým partnerem, který nabízí unikátní systém energetického řešení na míru. Přidej se k nám a tvoř společně s námi lepší budoucnost.

Náplň práce : - Tvorba projektové dokumentace pro FVE na rodinné domy- Provádění potřebných dodatečných úprav projektové dokumentace v průběhu procesu (před a po realizaci)- Studium případných nových technologií za účelem jejich zavedení do našeho stávajícího systému FVE- Telefonická a emailová komunikace se zákazníky, dodavateli a kolegy napříč firmou - Plnění operativních úkolů.

Požadujeme : - SŠ / VŠ elektro-technického směru (silnoproud) - výhodou- Zkušenosti s projektováním fotovoltaických elektráren (FVE) - velkou výhodou- Znalost programu Auto CAD či jiného 2D CAD softwaru na dobré úrovni- Orientaci v technické dokumentaci- Znalost práce na PC - MS Office- Technické myšlení- Flexibilitu a chuť se učit novým věcem- Vysoké pracovní nasazení a důslednost v řešených úkolech- Výborné komunikační schopnosti - Schopnost efektivní organizace své práce a času- Orientaci na pečlivost a dotahování věcí do konce.

Co vám můžeme nabídnout : - Prostor pro profesní realizaci- Přátelskou a tvůrčí atmosféru- Systematické odborné vzdělávání a osobní rozvoj- Moderní pracovní prostředí- Zázemí stabilní společnosti- Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), poté prodloužení na dobu neurčitou- Stravenkový paušál, služební tel.

 • SIM, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, až 5 týdnů dovolené, možnost profesního růstu, po roce nabízíme prodloužení na dobu neurčitou.Kontakt emailem.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost