HR IS Vedoucí
CSC Computer Sciences s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Adresa : Pikrtova č.p. 1737 / 1a, Nusle, 140 00 Praha 4.Kontakt : Jangavadze Nino, e-mail : njangavadze csc.com Oddělení lidských zdrojů spolupracuje s HR Business Partnery (HRBP)A HR centers of excelence (COEs) pro podporu obchodních cílů se zaměřením na zákazníkaDotazování, zpracování HR transakcí a správa standardizovaných HR funkcí.

Odpovědnost zahrnuje poskytovat podporu funkcionálním specialistům, včetně eskalace na žádosti vedoucího. Podporovat a monitorovat postupy koordinaci a správu konkrétního procesu / rozsahu CSS HR v oblastech, jako jsou programy zaměstnaneckých benefitů, vztahy se zaměstnanci, absence, nábor a výstup, změny osobních údajů spolu s dodržováním dohod o úrovni služeb (SLA) a úspěšné partnerství mezi týmy v rámci skupiny H2R.

Zodpovědný za podporu týmu při vyjasneni a poradenství v oblasti firemních zásad a postupů pro zaměstnance a manažery. Vedení programu orientace novych zaměstnanců Požadované : Znalost anglického na úrovni C1 podmínkou.

Zkušenost s aplikací Microsoft Office Suite (Excel, Word, PowerPoint), SAP, Workday na úrovni pokročilého uživatele. Výhody : 5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost