Řidič/ka sk.C, bez nočních směn, až 35.500 Kč #BlNsx
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Chcete mít fajn práci bez nočních směn a smlouvu na dobu neurčitou? Láká Vás jezdit pro uznávaný velkoobchodní řetězec a máte řp.

sk C? Pak nás určitě kontaktujte! Kromě zajímavé mzdy nabízíme i super benefity, jako jsou diety až 2000 Kč v čistém, 10% sleva na nákupy, apod.

Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned!Náplň práce : - nakládání, rozvážení a vykládání zboží pro zákazníky- výběr plateb od zákazníků- přijímání objednávek- spolupráce s ostatními kolegy na prodejněMísto výkonu práce : Karlovy Vary a Karlovarský krajNabízíme : - motivující mzdové ohodnocení až 35.

500 Kč dle šikovnosti- pracovní smlouvu na dobu neurčitou- diety až 2000 Kč / m v čistém- 5 týdnů dovolené- příplatky navíc- až 5 nákupních karet ihned při nástupu- zlatou nákupní kartu s 10% slevou na nákupy- kafeterii 800 Kč / m- pracovní výročí odměny- zvýhodněný tarif u mobilního operátora- finanční odměny pro dárce krve- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)- stabilní práci v přátelském kolektivu- práci pro uznávaný velkoobchodní řetězecPožadujeme : - řidičský průkaz sk.

C- profesní průkaz- ochotu pracovat na ranní a odpolední směny- fyzickou zdatnost- spolehlivost

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost