Manipulant/skladník
PILANA TOOLS s.r.o.
Domažlice, Hulín
před 6 dny
source : Hitprace

PRACOVIŠTĚ Hulín- Náplň práce : zajištění vykládky a nakládky zboží, výdej materiálu ze skladu do výroby, skladové hospodářství, vybalování zboží, balení zásilek, úkoly spojené s chodem skladu- Požadujeme : základní vzdělání / vyučení, průkaz VZV, zdravotní způsobilost k výkonu práce, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, flexibilita- výhodou - řidičský průkaz skupiny B, praxe na pozici manipulanta- PD Po-Pá, 6 : 00-14 : 30 hod.

benefity : podnikové stravování, stravenky, 5 týdnu dovolené- kontakt osobně v sídle firmy je možný každé Pondělí a Středu v čase 8 : 00 - 10 : 00 hod.

nebo kontakt telefonicky Po-Pá 6 : 00 - 14 : 30 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : monika.zabkova pilana.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost