STROJNÍ KONSTRUKTÉR
AC Jobs
Olomouc
před 4 dny

Hledáte práci na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR na Vyškovsku? Ovládáte konstrukci v 3D programech a máte zkušenost v oblasti zpracování kovů?

Chtěl byste vést projekty? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost hledá nové kolegy na pozici STROJNÍ KONSTRUKTÉR (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce a spolupráce při vývoji produktů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Práce v systému SolidEdge
  • Spolupráce s technology při zlepšování technologií ve výrobě
  • Organizace práce a bezpečnosti na pracovišti
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti v konstrukci
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Dobrou znalost 3D programů
  • Technické myšlení a aktivní přístup
  • Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího rozvoje a odborné vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Požádat