Lékař L2, L3
Nemocnice AGEL Jeseník a.s.
Jeseník, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

ZK CZ-ISCO : 22129 Ostatní lékaři specialistéAKTUALIZACE 31.5.2022První kontakt písemný na adrese : jana.zavrelova jen.agel.

czPracovní doba : - jednosměnný provozMísto výkonu práce - Lipovská 103 / 39, 790 01 JeseníkZaměstnavatel požaduje : - odbornou způsobilost dle zákona č.

95 / 2004 Sb. - VŠ všeobecné lékařství + specializovanou odbornost v oborech chirurgie, ARO, vnitřní lékařství, nefrologie nebo gynekologieVýborné komunikační dovednosti, schopnost zvládat zátěžové a krizové situace, vyrovnanost, samostatnost, zodpovědnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce, zájem se dále vzdělávat, bezúhonnost Zaměstnavatel nabízí : - 5 týdnů dovolené, 2 dny pracovního volna, příspěvek na životní a penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, rekondiční pobyty, úhrada poplatků ČLK, možnost dalšího vzdělávání, možnost získání stabilizačního příspěvku a další benefity dle benefičního programu Zaměstnavatele lze kontaktovat -zasláním písemné nabídky a životopisu na email : jana.

zavrelova jen.agel.cz- osobně po telefonickém sjednání schůzky - telefon 584 458 407

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost