Manipulant skladu, dvousměnný provoz, Plzeň
People Facility s.r.o.
Nýřany, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáte práci ve skladu? Máte již předchozí zkušenost na pozici skladového manipulanta, zkušenosti se zaskladněním, vyskladněním a s přípravou materiálu pro výrobu?

Pokud ano, ozvěte se nám! Do společnosti působící v automobilovém průmyslu se sídlem v Plzni hledáme skladové manipulanty - zaskladňování a vyskladňování materiálu - vykládka / nakládka kamionů - třídění a příprava materiálu - zavážení materiálu do výroby - provádění inventarizace skladuPožadujeme : zkušenosti na pozici skladového manipulanta nebo operátora skladu zkušenosti s obsluhou paletových vozíků znalost zaskladnění a vyskladnění materiálu zkušenosti se zavážením materiálu do výroby nutná fyzická zdatnostNabízíme : nástupní mzda 22 000 Kč / měs.

mzda s bonusy až 28 000 Kč / měs. navýšení základní mzdy po zaučení a po každém zvýšení kvalifikace dle tarifní třídy osobní ohodnocení až 5000 Kč / měs.

stravenkový paušál 60 Kč / den 5 týdnů dovolené nástup možný ihned možnost zálohVzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost