Manipulant/ka obalů (interní logistika)
FOREZ s.r.o.
Ústí nad Orlicí, Sázava
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : zajišťuje interní logistiku obalů - zásobuje halu (výrobu) prázdnými obaly, odváží plné obaly a ukládá je na sklad, stará se o vzhled výrobních prostor (pořádek, čistota), manipulace s vysokozdvižným vozíkem -

VZV (ještěrka).Požadavky : výhodou je min. výuční list, VZV výhodou, případně zaškolíme zdarma.Další informace : čisté prostředí, 12hod směnný provoz.

Další bonusy : odměna za plnou docházku atd. Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Sázava a zpět.

Pracoviště : nový závod lisovny plastů Sázava.Nabízíme : Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.

Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů.Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.Stabilní pracovní místo.Práci v týmu pro přední automobilky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost