DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ- pomocné montážní a přípravné práce
Zambelli - technik, spol. s r. o.
Praha-východ, České Budějovice
před 6 dny
source : Hitprace

Chcete se podílet na výrobě dveří a klapek pro obytné vozy věhlasných znače? V současné době hledáme pracovníky pro montáže dveří a klapek do 2směnného provozu.

 • Nabízíme : po zapracování navýšení mzdy o 5 Kč / hod.; příplatek za odpolední směnu 5 Kč / hod.; měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny;
 • měsíční bonus za 100% docházku ve výši 2000 Kč; systém věrnostních odměn; odměny dle životních jubileí; odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč;
 • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dojíždění; příspěvek na penzijní připojištění;
 • zvýhodněný telefonní tarif; zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank; další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců.

  Praxe nebo vzdělání ve strojírenském oboru je pro Vás výhodou.Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.Práce, která na Vás čeká, je v čistém prostředí nové haly.

  Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás, domluvíme se na osobní prohlídce pracoviště. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (Po-Pá : 8 : 30-16 : 00 hod.).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost